Narciarz lepiej chroniony z rozszerzonym Wojażerem - Blog Agencji - Agencja PZU Gliwice - tel. 32 307 14 66, tel. 883 910 040

Agencja Ubezpieczeniowa PZU SA Gliwice
Przejdź do treści

Narciarz lepiej chroniony z rozszerzonym Wojażerem

Agencja PZU Gliwice - tel. 32 307 14 66, tel. 883 910 040
Opublikowany przez w bezpieczeństwo ·
Tags: wojażerTuryści, którzy udają się zagranicę na narty mogą dokupić dodatkowe ubezpieczenie do Wojażera – Kontynuację leczenia po podróży.
W razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania na wyjeździe, po powrocie do Polski będą mogli skorzystać z leczenia, badań ambulatoryjnych, rehabilitacji bądź planowej operacji chirurgicznej.

Ta dodatkowa ochrona jest dostępna razem z Wojażerem. Sama polisa działa od początku podróży, czyli od wyjścia z domu. Jazda na nartach należy do sportów o wyższym ryzyku. Nierzadko zdarzają się kontuzje, których miłośnicy sportów zimowych nabywają na stoku. PZU zorganizuje i pokryje koszt leczenia w Polsce ubezpieczonego, jeśli zgłosi taką potrzebę do Centrum Pomocy w ciągu 14 dni po powrocie z podróży, podczas której doszło do kontuzji czy nagłego zachorowania.

Przy nagłej chorobie ubezpieczony może liczyć na 4 konsultacje lekarskie oraz zabiegi ambulatoryjne i badania diagnostyczne do kwoty 700 zł.

Natomiast kontuzjowanym narciarzom PZU pokryje w Polsce koszty 4 konsultacji medycznych, zabiegów ambulatoryjnych i badań diagnostycznych, rehabilitacji ambulatoryjnej a także planowanej operacji chirurgicznej i hospitalizacji do kwoty 15 tyś zł.

Ubezpieczony sam może wskazać placówkę z sieci PZU Zdrowie i określić, kiedy chce skorzystać z konsultacji lekarza. Na planowaną operację chirurgiczną nie będzie musiał czekać dłużej niż 30 dni.
Dodatkowa ochrona – Kontynuacja leczenia po podróży dostępna jest za opłatą dodatkowej składki, która wynosi 2,5 zł za dzień.
Wróć do spisu treści