PZU Pomoc - moc hybrydy - Blog Agencji Ubezpieczeń PZU - Agencja PZU Gliwice - tel. 32 307 14 66 - tel. 883 910 040

Agencja Ubezpieczeniowa Gliwice
Ubezpieczenia Komunikacyjne i Majątkowe
PZU
Porównaj ubezpieczenie

Zadzwoń:  32 307 14 66
Przejdź do treści

PZU Pomoc - moc hybrydy

Agencja PZU Gliwice - tel. 32 307 14 66 - tel. 883 910 040
Opublikowany przez w bezpieczenstwo ·
Tags: hybrydapojazdzastepczy
Flota Hybrydowych pojazdów zastępczych PZU Pomoc jest elementem programu, w ramach którego stworzona została sieć partnerskich wypożyczalni, zbudowana na bazie już istniejących firm.

Auta trafiły do dyspozycji zaufanych partnerów PZU. Pozwoliło to na ustalenie stałych stawek za wynajem aut, również dla wypożyczalni niezrzeszonych w grupie, co przełożyło się na optymalizację kosztów tak klienta, jak i ubezpieczyciela. Zgodnie z założeniami programu w 2015 roku ujednolicony został cennik wynajmu pojazdów zastępczych w większości wypożyczalni współpracujących z Grupą PZU.

Flota PZU to największa hybrydowa flota w Polsce, a jednocześnie największa jednorazowa sprzedaż takich aut przez Toyotę. Wybrany model auta jest bardzo nowoczesny i ekonomiczny. Samochód posiada silnik benzynowy o pojemności 1.8l oraz silnik elektryczny, zasilany akumulatorami niklowo-metalowymi. System hybrydowy został tak zaprojektowany, aby jak najczęściej wykorzystywać tryb elektryczny. Z układem napędowym współpracuje automatyczna, elektrycznie sterowana skrzynia biegów E-CVT. Ekonomiczną jazdę dodatkowo ułatwia ekran pokazujący przepływy energii między poszczególnymi elementami systemu oraz poziom naładowania akumulatorów.

Aktualnie flota składa się z prawie 300 pojazdów zastępczych dla klientów likwidujących szkody z OC sprawcy lub posiadających ubezpieczenie Pomoc w Drodze.
Wróć do spisu treści