PZU życzy zdrowia i je ubezpiecza - Blog Agencji Ubezpieczeń PZU - Agencja PZU Gliwice - tel. 32 307 14 66 - tel. 883 910 040

Agencja Ubezpieczeniowa Gliwice
Ubezpieczenia Komunikacyjne i Majątkowe
PZU
Porównaj ubezpieczenie

Zadzwoń:  32 307 14 66
Przejdź do treści

PZU życzy zdrowia i je ubezpiecza

Agencja PZU Gliwice - tel. 32 307 14 66 - tel. 883 910 040
Opublikowany przez w zdrowie ·
Tags: zdrowie
PZU wprowadza na rynek pakiet polis od najcięższych chorób cywilizacyjnych – „PZU Na Życie i Zdrowie”. W kampanii promującej nowe usługi PZU będzie zachęcał, aby zdrowia sobie nie tylko życzyć, ale również je ubezpieczyć.

O zdrowiu pamięta się w Polsce sporadycznie, od okazji do okazji życząc go sobie w rodzinnym gronie. Najczęściej życzenia nie pociągają za sobą żadnych działań. Tymczasem nie brakuje sposobów, aby swoje zdrowie potraktować poważnie.

Wprowadzany właśnie na rynek „PZU Na Życie i Zdrowie” to dodatkowy pakiet ochronny do ubezpieczeń na życie. W jego ramach osoba, u której zdiagnozowano ciężką chorobę[1] na przykład: nowotwór złośliwy, zawał serca czy udar otrzyma nawet do 500 tys. złotych na dowolny cel, bezpłatny dostęp do prywatnej opieki lekarskiej oraz wsparcie opiekuna medycznego. Wizyta u lekarza odbędzie się w ciągu maksymalnie pięciu dni roboczych od zgłoszenia, a ubezpieczony może liczyć na leczenie w ponad 1600 placówek medycznych w blisko 500 miastach w Polsce. Dodatkowo opiekun medyczny pomoże zorganizować leczenie, tak aby chory mógł szybko wrócić do zdrowia, a dzięki temu do bliskich i do pracy. Opiekunami są przedstawiciele Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych.

Ubezpieczenie „PZU Na Życie i Zdrowie” pozwoli zadbać o zdrowie w najtrudniejszych przypadkach medycznych. Pakiet składa się z dwóch produktów. Pierwszy, „PZU Pomoc od Serca”, to klasyczne ubezpieczenie finansowe na wypadek nawet 25 chorób. Drugi, „PZU Z Miłości do Zdrowia” to polisa od czterech najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych: nowotworów złośliwych, niezłośliwego guza mózgu, zawałów serca, udarów mózgu. Pierwszy produkt zapewnia świadczenie pieniężne, natomiast drugi prywatną opiekę medyczną w tym konsultacje specjalistyczne, diagnostykę, rehabilitację i pomoc psychologiczną. Razem idealnie się uzupełniają. To bardzo cenna pomoc, która pozwala choremu skoncentrować się na powrocie do zdrowia – podkreśla Julita Czyżewska, członek zarządu PZU Zdrowie.
Dzięki pakietowi „PZU Na Życie i Zdrowie” ubezpieczony otrzyma również gwarantowany dostęp do badań diagnostycznych, np.: rezonansu, tomografii, USG, oznaczania markerów nowotworowych oraz do zabiegów rehabilitacyjnych. W wariancie premium PZU zagwarantuje bezpłatną zagraniczną konsultację medyczną wykonaną przez jedną z renomowanych placówek na świecie. Chory oraz jego bliscy będą mogli także liczyć na pomoc psychologa. A raz na dwa lata ubezpieczony będzie mógł skorzystać z bezpłatnych laboratoryjnych badań profilaktycznych (m.in. morfologia, lipidogram, badanie moczu i inne).

Kampania promująca pakiet ubezpieczeń „PZU Na Życie i Zdrowie” rozpoczęła się w połowie kwietnia i potrwa do 22 maja. Działaniami objęte zostaną telewizja, do której przygotowano 30- i 15-sekundowy spot oraz Internet. Do promocji zostaną wykorzystane także kanały własne ubezpieczyciela – agenci i oddziały PZU, fanpage „Niestraszki” na Facebooku oraz dedykowany landing page. Kreację przygotowała agencja DDB, za zakup mediów zaś odpowiada dom mediowy Starlink.
Wróć do spisu treści