Niestraszki nauczą dzieci dbania o zdrowie i bezpieczeństwo - Blog Agencji Ubezpieczeń PZU - Agencja PZU Gliwice - tel. 32 307 14 66 - tel. 883 910 040

Agencja Ubezpieczeniowa Gliwice
Ubezpieczenia Komunikacyjne i Majątkowe
PZU
Porównaj ubezpieczenie

Zadzwoń:  32 307 14 66
Przejdź do treści

Niestraszki nauczą dzieci dbania o zdrowie i bezpieczeństwo

Agencja PZU Gliwice - tel. 32 307 14 66 - tel. 883 910 040
Opublikowany przez w niestraszki ·
Tags: niestraszki
PZU został partnerem warsztatów edukacyjnych dla dzieci w Akademii Duckie Deck.  Głównym celem zajęć jest rozbudzanie w dzieciach ciekawości świata i odkrywanie ich pasji.
Podczas warsztatów Niestraszki – postacie znane z kampanii PZU – będą zachęcać najmłodszych, aby dbali o bezpieczeństwo.

Najlepszym sposobem na naukę jest doświadczanie świata na własnej skórze już od najmłodszych lat – taka idea przyświeca Akademii Duckie Deck. W ramach jej działalności dzieci mogą uczestniczyć w licznych warsztatach i aktywnościach, które pozwalają poznać otaczający świat. Z kolei Niestraszki to projekt edukacyjny, który promuje bezpieczeństwo i zdrowie najmłodszych. Trudno się więc dziwić, że sympatyczna Zuzka Wiruska czy Julek Pechulek, zawitali w końcu do Akademii.

W ramach współpracy PZU z Akademią, ubezpieczyciel przeprowadzi warsztaty, podczas których Niestraszki przedstawią dzieciom zasady bezpieczeństwa oraz sposoby dbania o zdrowie. A wszystko to w ramach interesujących zajęć z animacji poklatkowej.

Podczas spotkań dzieci poznają tajniki tworzenia filmów oraz zrealizują własne animowane opowieści. W rolach głównych wystąpią oczywiście Niestraszki. W tym celu przygotowane zostały specjalne plansze z niestraszkowym światem i jego bohaterami. Dziecięce produkcje dotyczyć będą zdrowia i bezpieczeństwa i zakończą się morałem.

Najbliższe zajęcia w Akademii odbędą się 23–24 kwietnia w Poznaniu, 7–8 maja w Gdańsku oraz   28–29 maja w Krakowie. Warsztaty PZU przeprowadzone będą w Akademii także w semestrze letnim (czerwiec–wrzesień) w Szczecinie, Krakowie, Gdyni i Warszawie oraz jesiennym – w Warszawie, Katowicach, Lublinie, Poznaniu i Wrocławiu.

Wróć do spisu treści