PZU z tytułem "Najlepsza Firma Ubezpieczeniowa 2015 r.” - Blog Agencji Ubezpieczeń PZU - Agencja PZU Gliwice - tel. 32 307 14 66 - tel. 883 910 040

Agencja Ubezpieczeniowa Gliwice
Ubezpieczenia Komunikacyjne i Majątkowe
PZU
Porównaj ubezpieczenie

Zadzwoń:  32 307 14 66
Przejdź do treści

PZU z tytułem "Najlepsza Firma Ubezpieczeniowa 2015 r.”

Agencja PZU Gliwice - tel. 32 307 14 66 - tel. 883 910 040
Opublikowany przez w Ogólna ·
Tags: nagrodaPZU został Laureatem Konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń w kategorii "Najlepsza Firma Ubezpieczeniowa 2015 r."

W uzasadnieniu przyznania nagrody organizatorzy piszą: „PZU to największa grupa ubezpieczeniowa w Europie Środkowej i Wschodniej. Narodowy czempion, ważny uczestnik życia gospodarczego i społecznego kraju. Spółka z olbrzymim potencjałem wzrostu i ambitnymi założeniami, które dzięki postawieniu na rozwój organiczny, gotowość do akwizycji i otwarciu na innowacje, mają szansę  uczynić ją ważnym podmiotem w skali międzynarodowej”. Statuetkę wręczono 6 kwietnia br. podczas V Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń w Hotelu Sheraton w Warszawie.

W imieniu rady nadzorczej i zarządu dziękuję za to wyróżnienie. Jest dla nas ambicją, aby być nie tylko największą i dynamicznie rozwijającą się, ale i najlepszą firmą ubezpieczeniową. Dlatego PZU stale podnosi standardy likwidacji szkód, wprowadza nowe produkty czy formy kontaktu z klientami. Dzięki innowacjom chcemy być jeszcze bliżej klientów, oferować skrojone na miarę, zrozumiałe i trafiające w ich potrzeby produkty ubezpieczeniowe – powiedział Michał Krupiński prezes zarządu PZU SA.
Konkurs, którego laureatem został PZU odbywa się w ramach Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, podczas którego odbywają się także XI edycja Banking Forum, VII edycja Insurance Forum oraz V Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Wydarzenie jest cyklicznym spotkaniem zrzeszającym najważniejsze osobistości sektora finansowego w Polsce. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wyłaniani są na podstawie zgłoszonych wcześniej nominacji przez Kapitułę Konkursu składającą się z osobistiosci i ekspertów świata fianansów.Wróć do spisu treści